İletişim

Güncel iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image icon_widget_image Özkök Ambalaj , Fatih Mah. Velioglu Cad. 1851 SK No:56/B, Bağcılar/İstanbul icon_widget_image + 0212 447 23 37 + 0532 612 85 98 icon_widget_image bilgi@ozkokambalaj.com

Özkök Plastik Ambalaj,Baskılı Körüklü Oppler,Baskısız Körüklü Oppler,Baskılı Şeffaf Oppler,Bantlı Şeffaf Jelatin,Baskılı Askılı Jelatin

Opp jelatin poşet özellikleri

Paketleme jelatini olarak da bilinen jelatin poşet, naylon jelatin çeşitleri içinde genellikle paketleme için kullanılan bir ambalaj ürünüdür. bantlı şeffaf özelliğiyle, yapışkanlı opp jelatin ,askılı veya düz olarak çeşitli formatlarda üretilen opp jelatin poşet türleri son yıllarda daha fazla kullanılıyor. 

Herhangi bir ürünün en iyi şekilde ve dayanıklı olarak ambalajlanması, paketlenmesi ve en iyi koşullarda saklanması için kullanılan Jelatin poşet çeşitleri farklı boyutlarda ve farklı türlerde üretilmektedir. 

Yatay opp jelatin poşetleri ve dikey opp jelatin poşetleri olarak birçok ebatta üretilen jelatin poşet çeşitleri ürün görseliği , ürün paketlemek ve herhangi bir nesneyi güvenli bir şekilde koruma altına almak için oldukça ideal bir paketleme ürünü olarak kullanılır.

Post a Comment