İletişim

Güncel iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image icon_widget_image Özkök Ambalaj , Fatih Mah. Velioglu Cad. 1851 SK No:56/B, Bağcılar/İstanbul icon_widget_image + 0212 447 23 37 + 0532 612 85 98 icon_widget_image bilgi@ozkokambalaj.com

Özkök Plastik Ambalaj,Baskılı Körüklü Oppler,Baskısız Körüklü Oppler,Baskılı Şeffaf Oppler,Bantlı Şeffaf Jelatin,Baskılı Askılı Jelatin

Opp Poşet

Kendinden Yapışkanlı Opp Poşetler,
YÜKSEK KALİTE: Şeffaf torbalarımız PE yüksek yoğunluklu polietilenden ve sızdırmaz kendinden sızdırmaz şeritlerden yapılmıştır. Plastik PP torbalarla karşılaştırıldığında, toksik olmayan, tatsız ve çevre dostudur. Şeffaf malzeme, yiyecek ve atıştırmalıkların saklama durumunu açıkça görebilir. Bisküvi, şekerleme ve giysi paketlemek için kullanılır. Çok profesyonel ve güzel.
UYGULAMA KAPSAMI: Opp torba, gıda, elektronik ürünler, kültürel kalıntılar, kitaplar, aksesuarlar, giysiler, oyuncaklar, kırtasiye malzemeleri, ayakkabılar, mücevherler, donanım ürünleri, tekstil, banyo malzemeleri, ev eşyaları, hediyeler vb. Küçük bisküviler, küçük şekerler, çikolatalar ve çubukların saklanması için kullanılabilir. Onunla sarılmış şeyler, yemek pişirmek, ev mutfağı ve partiler için gerekli olan enfes küçük hediyeler gibidir.
TASARIM: Kendinden yapışkanlı ağız, güçlü yapışma, kullanımı kolay, yırtılıp yapıştırılabilir; Genişliği 4 cm den küçük veya buna eşit olan torbalarda düz bıçak teknolojisi, uluslararası bıçak kenarı kıvrımı kullanılarak gözenek yoktur, Kenarlar düzgündür.
ÖZELLİK VE KULLANIM:  opp şeffaf kendinden yapışkanlı torbalar. Torbanın genişleyen şeridi, yeniden kapatılabilen yüksek kaliteli beyaz yapıştırıcıdan yapılmıştır. Mühür, torbanın içindekileri böceklerden, nemden ve tozdan mükemmel şekilde korur ve yiyecekleri taze tutar. Kullanımı basit ve kullanışlıdır, sadece eşyaları çantaya koymanız, bandı yırtmanız ve ardından yapıştırıp mühürlemeniz yeterlidir.
Ürününüzün lüks izlenimini vurgulamak için ürün ambalajınızın çekici bir görünüme sahip bir ambalaj gerektirdiğini gerçekten anlıyoruz.
OPP Plastik Ambalaj, ürünlerinizin daha çekici görünmesini sağlayarak, çok parlak bir görünümle sergilenebilen lüks bir izlenim için ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Post a Comment