İletişim

Güncel iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image icon_widget_image Özkök Ambalaj , Fatih Mah. Velioglu Cad. 1851 SK No:56/B, Bağcılar/İstanbul icon_widget_image + 0212 447 23 37 + 0532 612 85 98 icon_widget_image bilgi@ozkokambalaj.com
Image Alt

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda 1999 Yılında hizmete başlayan firmamız sektörde 2007 yılında baskılı poşet hizmeti vermek için yola çıkmıştır.Piyasa şartları ve müşteri talebi doğrultusunda 2012 yılında OPP imalatına başlamış ve en kaliteli uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet vermiştir ve hizmet vermeye devam etmektedir. Özkök Ambalaj uzun yıllardır baskılı poşet ,Bantlı şeffaf opp ve ambalaj sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpamezi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Ambalaj ve Baskılı Poşet ve bantlı şeffaf opp ve Meksika şapkalı opp sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk.

Kezban Özpolat

Kalitesinden fazlası ile memnun kaldığım bir firmadır . Müşterileri ile özverili bir şekilde ilgilenmeleri. Eksiksiz ve zamanında yaptıkları teslimatları ile önerebileceğim ve güvenle alışveriş yapmanızı tavsiye edeceğim bir firmadır. Ben göstermiş oldukları özveriden fazlası ile memnun kaldım . Ürünleriniz ile alakalı her soruya alacağınız eksiksiz cevaplar ile sizde memnun kalacaksınız.

YASİN BAKACAK

Çok iyi iş yaptıkları gönderdikleri ürünlerden belli oluyor çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. Kargo sağlam ve güvenli şekilde gönderiyorlar. Özkök Ambalaj a Teşekkür Ederim.

Murat Temur

Güvenle alışveriş yapabildiğim bir firma kargo ile en geç ürünlerim iki gün içinde teslim alıyorum ödemelerde kolaylık sağlayan bir firma ben çok memnunum ihtiyacı olan herkes bu firmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirler güler yüzlü personelleri ile iyi hizmet sunuyorlar