İletişim

Güncel iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image icon_widget_image Özkök Ambalaj , Fatih Mah. Velioglu Cad. 1851 SK No:56/B, Bağcılar/İstanbul icon_widget_image + 0212 447 23 37 + 0532 612 85 98 icon_widget_image bilgi@ozkokambalaj.com

Özkök Plastik Ambalaj,Baskılı Körüklü Oppler,Baskısız Körüklü Oppler,Baskılı Şeffaf Oppler,Bantlı Şeffaf Jelatin,Baskılı Askılı Jelatin

NEDEN ÖZKÖK AMBALAJ

Esnek İmalat

Diğer firmalarda minimum siparişler bu kadar fazlayken bizde neden az ? Üretimimizde firmamızın kendi bünyesinde geliştirdiği makina ve ekipmanlar kullanıyoruz.Birde 1500 standart ebatlı Bantlı opp ,  bantsız opp  ve Meksika şapkalı opp ile hazırda bulunduruyoruz.  Bu şekilde fiyat ve termin konusunda rekabetçi kalıyoruz.

Baskılı Ürünlerin Teslimatı

Müşterilerin talebi doğrultusunda istelilen ebatta ve boyda baskılı Meksika şapkalı ve bantlı opplerde tasarım onayından sonra imalat aşamasına gelinir imalatın yoğunluğuna göre 15 iş günü içerinde ürün teslimatı gerçekleşir acil durumlarda daha hızlı şekilde çıkarmaya gayret gösteriyoruz.

                 Düşük Fiyatlar

Şeffaf bir fiyat politikası uyguluyoruz, standart ürünler için standart fiyatlama yapıyoruz. Sipariş aşamasında herşey yazılı olarak belirtiliyor ve müşterilerimize hiçbir extra maliyet çıkarmıyoruz.

Hızlı Teslimat

Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına hızlı biçimde ulaştırıyoruz. Bantlı şeffaf opp ve Meksika şapkalı opplerden Seçili ürünlerden,  en kısa sürede; Baskısız ürünlerde sadece 1 veya 2 günde sevkiyat yapıyoruz. Özel ebatlar içinde 4 iş günü içerisinde gönderiyoruz

Tasarım Desteği

Müşterilerimize ücretsiz tasarım hizmeti veriyoruz. Logonuz ve firma bilgilerinizle beraber aklınızdaki tasarımı  paylaşmanız yeterli, sizin için grafik ortamında istediğiniz Bantlı opp , Meksika şapkalı opp ve körüklü opp modeli üzerine yerleştirerek beğeninize sunuyoruz.

Numune Gönderimi

Çok fazla ebat çeşidimiz var, karar vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İstediğiniz ürün grubuyla ilgili numune talebinde bulunmanız yeterli.  Böylelikle hem size uygun ürüne karar vermeniz kolaylaşıyor, hem de ürün kalitemize şahit oluyorsunuz.

Post a Comment